přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Beatová síň slávy: Tři sestry, Visací zámek, Fanánek a Synové výčepu

3.1.2010 | Autor: Petr KorálEMI (73:13)

Beatová síň slávy: Tři sestry, Visací zámek, Fanánek a Synové výčepu

Beatová síň slávy: Tři sestry, Visací zámek, Fanánek a Synové výčepu

Recenzované album (existuje i v DVD podobě) vzniklo u příležitosti uvedení Visacího zámku a Lou Fanánka Hagena do tzv. Beatové síně slávy, což je anketa posluchačů Radia Beat. Záznam červnového koncertu přináší čtrnáct písní Tří sester, šest od Visacího zámku, dvě věci nebožtíka Františka Sahuly v podání tělesa Fanánek a Synové výčepu a dvě opravdové specialitky – legendární popěvky Traktor a Zelená ve společném provedení Sester a Zámku. A aby těch rarit nebylo málo, Tři sestry tu prezentují i oficiálně předtím nevydanou Čtvrtou sestru neboli poctu olympijské vítězce Báře Špotákové a také svoji vůbec ne špatnou verzi zámkovského megahitu Známka punku.
Stačí to na smysluplné CD? Ale ano! Zvláště když nahrávka hraje dobře nejen zvukově, nýbrž i relativně rytmicky přesně, až se člověku znajícímu běžný koncertní standard dotyčných kapel dere na mysl podezření z dodatečných opravných zásahů... Ovšem nechci nikomu křivdit. Tahle deska není zbytečná!

Zlatý hřeb: Zelená, Homosexuál
Zní to jako: slušný punkový živák

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Beatova-sin-slavy-Tri-sestry-Visaci-zamek-Fananek-a-Synove-vycepu~03~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.