muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ANYWAY: Dead End

23.5.2006 | Autor: Jindřich GöthSilver Rocket Records (27:04)

ANYWAY: Dead End

ANYWAY: Dead End

Čelní náraz. Zvuková i hudební smršť, která vámi projede jako ten bourák na mimořádně povedeném obalu. Anyway jedou na doraz v každé z deseti skladeb a bezmála půlhodinová stopáž se v tomto případě jeví jako ideální. Dead End je soudržný kusanec punkovo-hardcoreového nátěru, nikde se netříští, nikde nepřečnívá, nic nechybí. Je jasné, že živě to musí být ještě větší divočina, i tak je ale deska, zásluhou dvorního silverrockeťáckého producenta Ondřeje Ježka, žhavá a autentická.
Rozebírat jednu skladbu po druhé je nesmysl, všechny bez výjimky jsou natlakované energií, z níž se zatočí hlava. Anyway si neberou oddechový čas a v každé vteřině desky jedou na doraz. Dead End je přesně ta deska, kterou vrazíte do palubního přehrávače v autě jako soundtrack k té nejdivočejší jízdě. Jestli to ustojíte, máte nárok na repete.

Zlatý hřeb: obal přesně vystihující atmosféru alba
Zní to jako: typická kapela ze stáje Silver Rocket

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/ANYWAY-Dead-End~23~kveten~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.