muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSeznamte se: Panic! At The Disco

4.9.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: publicistika

 fotogalerie

Seznamte se - každé pondělí a čtvrtek!

Seznamte se - každé pondělí a čtvrtek!


S novou rubrikou Seznamte se se budete od září setkávat hned dvakrát týdně. Stručně, jasně a výstižně vám v ní představíme nadějné kapely a interprety, o kterých jednou možná ještě hodně uslyšíte! Každé pondělí se zaměříme na zahraniční interprety, čtvrtky pak budou patřit českým a slovenským nadějím. Začínáme dnes u kapely Panic! At The Disco! (redakce)

Panic! At The Disco


Utíkejte, Panic! at the Disco jsou vám v patách

Tentokrát je panika povolena. Do Evropy se žene ničivá vlna. Je jen otázkou času, kdy vyrazí dveře od vašeho bytu. Utíkejte!!! Nebo vás Panic! At The Disco taky dostanou!
První záchvěv o síle trhající Richterovu stupnici byl zaznamenán vloni v Las Vegas. Kytarista Ryan Ross a bubeník Spencer Smith, dva pohlední kamarádi z dětství, k sobě tehdy přibrali basáka Brenta Wilsona a jeho hlasově nadaného spolužáka Brendona Urie a začali po vzoru skupiny Name Taken a jejich skladby Panic pěkně panikařit. Místní diskotéky zřejmě zanedlouho nestačily. Tak se Panic! At The Disco rozhodli pustit do světa desku s názvem A Fever You Can´t Sweat Out. A ono to vyšlo. První singl s názvem I Write Sins Not Tragedies se uhnízdil na předních místech amerických i evropských hitparád a vzápětí se dočkal klipu, který se stal videoklipem roku v MTV Video Music Awards 2006. Kromě téhle kategorie byli v cenách MTV nominováni na další čtyři: nejlepší video hudebních skupin, nejlepší rockové video, klip objevu roku, nejlepší výtvarné zpracování klipu.
Netrvalo dlouho, Panic! at the Disco změnili basáka (místo Brenta Wilsona přišel Jon Walker). Na začátku srpna letošního obdrželi za svůj debut A Fever You Can´t Sweat Out platinovou desku a definitivně tak dokázali, že se (prozatím) stali kultem, který hravě vyštípal z hlav mladých fanynek Tokio Hotel a další podobné pseudokapely. Už bylo načase.

galerie:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/publicistika/Seznamte-se-Panic-At-The-Disco~04~zari~2006/

Komentáře

celkový počet: 4

kaj  hruza
Láďa, Muzikus.cz  Re: hruza
Petr Janoch  Představení?
  P!ATD

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.