muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
8.7.2012 Cítíte se poslední dobou jako vyplivnutá žvýkačka? Už jste vyzkoušeli všechno, ale stále se vám nedaří získat zpátky ztracenou energii? Představujeme vám nový, revoluční lék, který vás znovu postaví na nohy!
5.7.2012 Colours of Ostrava aj tento rok prináša pestrý výber interpretov z celého sveta. Zoznámiť sa s výberom toho, čo ponúka festival hudobným dobrodruhom – objaviteľom, môžete v nasledujúcich riadkoch.
3.7.2012 V minulém speciálu o méně známých kapelách věnovaném letošní Pohodě jsme vám představili několik horkých tipů na koncerty vymykající se běžným žánrovým škatulkám. Na letišti poblíž slovenského Trenčína letos vystoupí velmi silná sestava.
2.7.2012 Druhá část Fest-namte se k letošnímu Rock for People přináší pohled na další kapely, které stojí za to vidět a slyšet. Pete Doherty nakonec kvůli svému léčení nepřijede, zato z britské kytarové scény nebudou chybět Franz Ferdinand nebo Two Door Cinema Club.
2.7.2012 Pri pohľade na aktuálny line up Pohody je jasné, že ide o zatiaľ najlepší ročník festivalu. Spojenie kvality overenej a zbožňovanej s hudobníkmi neznámymi, plnými čerstvých prístupov, ešte nikdy nebolo organizátormi namiešané tak vyvážene.
1.7.2012 Rock for People se koná od 3. do 6. července ve Festivalparku na královéhradeckém letišti. Letos slaví 18. narozeniny a už jako plnoletý vám přinese přes 270 položek na celkem čtrnácti scénách.
1.7.2012 Osmnáct let znamená pro festival Rock for People symbolickou plnoletost. Ještě předtím, než vypukne čtyřdenní program, jemuž budou vévodit například Faith No More, The Prodigy nebo Skrillex, položili jsme několik otázek řediteli festivalu Michalu Thomesovi.
22.6.2012 Pohoda je slovenská kultúrna udalosť roka, o tom nie je už niekoľko ročníkov pochýb. Jedným z dôvodov, prečo to je tak, je skutočnosť, že dramaturgia festivalu pravidelne prináša príjemné prekvapenia aj hudobne podkutým návštevníkom.
19.6.2012 Těžko byste hledali po všech stránkách nadějnější britskou kapelu, než jsou Bombay Bicycle Club. Navzdory komplikovanějšímu názvu, který tato čtveřice z Londýna „ukradla“ řetězci indických restaurací, jejich hudba vzniká s lehkostí a spontánností.
17.6.2012 Historií této alternativní legendy devadesátých let jsme se zaobírali již koncem minulého roku, kdy tahle chicagská parta přijela do pražské Incheba Areny. Nyní se sestava kolem jediného původního člena Billyho Corgana vrací se svou další řadovkou.

191-200 (1260) 

na začátek posounout vzad předešlé 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.