muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
8.7.2013 Svoj už sedemnásty ročník chystá v Trenčíne najväčší slovenský festival Pohoda. O prípravách, novinkách, zmenách i o tom, aké meno robí festivalu Geoff Barrow z Portishead, sme sa zhovárali s PR manažérom festivalu Máriom Gešvantnerom.
5.7.2013 Je vůbec domácím rockerům potřeba představovat tak populární festival, jako je Masters of Rock? Vždyť už hezkých pár let je nejnavštěvovanější tuzemskou hard and heavy akcí.
1.7.2013 Zmiňovat formaci Queens of the Stone Age v souvislosti s letošním ročníkem festivalu Rock for People je již zbytečné, neboť valná většina z vás si je tohoto faktu vědoma. Pojďme se tedy podívat na tuto kapelu poněkud z jiného pohledu.
28.6.2013 Stalo se už tradicí, že první červencový týden patří festivalu Rock for People. Nejinak tomu bude i letos. Dá se říct, že po minulém, bouřkami poznamenaném ročníku festival přežil klinickou smrt a svůj nový život rozjíždí ve velkém stylu.
16.6.2013 Colours of Ostrava se i letos uskuteční v podmanivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic. Představí se na nich Sigur Rós, The xx, The Knife, Damien Rice a mnoho dalších jmen všech žánrů a všech národností.
6.6.2013 Johnny Foreigner ste mohli stretnúť na veľkých európskych festivaloch v čase, keď v Európe kulminovala vlna britského indie rocku. Mnohé kapely neprežili, mnohé sa zapredali strednému prúdu, no Johnny Foreigner idú opačným smerom.
3.6.2013 Pohoda letos vytáhla opravdu velká esa. Jako jediný středoevropský festival zamluvila na trenčínské letiště nový projekt Thoma Yorkea Atoms For Peace, pozváním Nicka Cavea and the Bad Seeds se zařadila po bok velkých evropských festivalů.
20.5.2013 Kdysi, v dnes již neexistujícím, malém kopřivnickém klubu, se stěny rozechvěly, div nepraskly. Oxymorón, radostí zapraskaly, se naplnil. Dnes se ten pocit vrací, vzdouvající vlna jej obrací dovnitř. Rohovor s WWW okolo nové desky nesoucí jméno Atomová včela: Lubomír Typlt a Ondřej Sifon Anděra.
15.4.2013 První měsíce letošního roku pořádně rozvířily nabídku nových nahrávek. My jsme se však nyní rozhodli vám předložit náš redakční výběr desek, na něž pořád ještě s napětím čekáme. Je to soupis napříč žánry, tak snad si v něm najdete album, na které se těšíte s námi.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.

141-150 (1260) 

na začátek posounout vzad předešlé 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.