muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
23.9.2013 Britský zpěvák, kytarista a textař Jake Bugg je bezpochyby jedním z největších objevů posledních dvou let. Zatímco však loni teprve vydával debutovou desku a valná většina posluchačů ho neznala, dnes už ho slýcháme i v tuzemských rádiích a v listopadu představí nové album.
15.9.2013 Maïa Vidal je veľmi sympatická mladá umelkyňa. Hoci je pôvodom zo Spojených štátov, teraz žije a tvorí v Barcelone. Po koncerte na tohtoročnej Pohode, kde jej aplaudoval úplne plný stan, sme sa rozprávali nielen o Barcelone a punku, ale tiež prečo si najnovšie zakazuje rozmýšľať.
9.9.2013 Nejvýznamnější album Billy Talent a zároveň to, které jejich autory vyneslo do hudebních výšin, slaví 16. září deset let od svého vzniku. Skupina, jež fungovala už od roku 1993, se s eponymní deskou konečně dočkala vytouženého úspěchu a v domovské Kanadě se třikrát stala platinovou.
1.9.2013 Prázdniny skončily, a tak je na čase oživit rubriku Punk&Core, která vám bude, stejně jako předtím, přinášet každý měsíc informace o tom nejdůležitějším, co se děje na scéně od punku po metalcore.
26.8.2013 Možná už se v brzké době dočkáme dalšího nového materiálu s podpisem Jacka Whitea. Hudebníka, který proměnil garážovou scénu minulého desetiletí a ukázal se jako sólista, jenž na sebe dokázal strhnout veškerou pozornost, ale při tom všem i jako solidní týmový hráč.
12.8.2013 Rakouské městěčko Sankt Pölten v tomto roce bude už popaté hostit jeden z největších festivalů u našich jižních sousedů, a to festival Frequency. Ten na třech pódiích a noční taneční scéně přivítá ve třech dnech téměř stovku interpretů.
2.8.2013 Oslava tvrdého metalu – tak nějak by se v rychlosti dal popsat Brutal Assault. Areál josefovské pevnosti bude letos hostit už osmnáctý ročník přehlídky světové i domácí hard'n'heavy scény.
21.7.2013 Americká avantgardní metalová sebranka iwrestledabearonce brázdí hudební vody již od roku 2007. Za poměrně krátkou dobu se z undergroundové kapely vyšplhala mezi hvězdy moderní metalové scény.
14.7.2013 Lákavé industriální prostředí bývalých dolů a železáren, islandská melancholie v podání Sigur Rós, britská zasněnost z pera The xx, písničkářská křehkost Damiena Rice, jazzové diblíkovství Jamieho Culluma a mnoho dalšího. To jsou Colours of Ostrava 2013.
10.7.2013 Mená ako Atoms For Peace, Nick Cave, Smashing Pumpkins či Kaiser Chiefs nemá príliš význam predstavovať. Len niekoľko hodín do začiatku sedemnásteho ročníka Pohody na trenčianskom letisku si teda predstavíme ďalších päť mien.

131-140 (1260) 

na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.