přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
20.9.2012 Se svým tři roky starých debutem se stali jednou z nejžhavějších novinek na londýnské indie scéně. Temnota, sebevědomí a přesvědčivost z nich sálala na první poslech i na živých koncertech...
17.9.2012 Dnešní vydání rubriky Seznamte se bude trochu netradiční. Představíme si totiž rovnou pět kapel, které jsme objevili na nedávném showcase festivalu Berlin Music Week. Připravte se na francouzsko-skandinávskou jízdu.
10.9.2012 Prázdniny skončily a jak to tak bývá, tak konec přináší také začátek něčeho nového. Za onen začátek můžeme považovat návrat naší pravidelné rubriky Seznamte se, tentokrát s City and Colour.
5.9.2012 Tvrdia, že ich spoločný projekt je úplne iný ako domovské, no kombinácia ich názvov dala Xiu Xiu Larsen názov. Na východoslovenskom PoKe festivale sme sa rozprávali s Jamiem Stewartom z Xiu Xiu a Fabriziom Modonese Palumbom z Larsen
24.8.2012 Keď sa ho kolega novinár spýtal, čo by si Ian Curtis myslel o tom, že so svojou novou kapelou The Light hrá albumy Joy Division, pozrel sa smerom k oblohe a zakričal "What do you think?" Peter Hook.
17.8.2012 Snový experimentátor Aches prichádza po vydarenom EP Fine Tongue s celým albumom, nesúcim názov Glass Lip. Ten vyjde v septembri ako vinyl i digitálny download vo vydavateľstve Exitab.
10.8.2012 S americkým raperom Astronautalisom, ktorý mimoriadne rád koncertuje v Čechách aj na Slovensku porozprávali o tom, aké to majú Američania jednoduché, ako bolo na koncerte Radiohead prípadne o tom prečo napísal skladbu o meste Čadca.
3.8.2012 Tato trojice kluků v čele se zrzavým zpěvákem Alexem Trimblem se rozhodla pro malý francouzský label a s jednoduchými kytarovými pop songy se jí podařilo dobít srdce fanoušků i mimo domov. Two Door Cinema Club v rozhovoru z letošní Pohody.
24.7.2012 Jej pieseň, respektíve jednoduché video k nej sa stalo malou internetovou senzáciou. Cigarette Duet na Youtube videlo už takmer štyri a pol milióna ľudí. To sme však v čase, keď vznikal rozhovor s Chelsea Nikkel respektíve Princess Chelsea, nevedeli.
19.7.2012 O Patti Smith už toho bylo napsáno mnoho. Jak by taky ne, když tato všestranná umělkyně vystupuje už téměř čtyřicet let a stále se těší upřímné úctě i obdivu kolegů z branže i několika generací fanoušků. Proč ale článek nezkusit pojmout trochu jinak než obvykle?

151-160 (1234) 

na začátek posounout vzad předešlé 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.