přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
22.10.2013 Stadium Arcadium. Tak zní název dvojalba, které v polovině minulé dekády potvrdilo, že na poli rádiově přijatelného rocku patří kalifornským Red Hot Chili Peppers místo na samotném vrcholu.
14.10.2013 Niall Galvin je celkem vysoký zrzavý kluk, který pochází ze západního Londýna. Co je živ nebo co si pamatuje, píše písničky a dosud bylo jeho největší doménou domácí pokojové studio. Kytarovka, rap, psychedelie a nenucenost v jednom, zhudebněné příběhy mladého ducha, trocha z poklidu domova, trocha z ruchu ulice.
8.10.2013 Měsíc uběhl jako voda, a tak tu máme již po sedmé další díl pravidelné rubriky Punk&Core. Měsíc říjen bude patřit Kanaďanům Fall City Fall a hudebním klasikům The Ramones.
30.9.2013 Spolu s Explosions in the Sky alebo Mogwai sú považovaní za hlavných nositeľov prevažne inštrumentálneho žánru post-rock. Napriek tomu sa od neho odklonili už pred rokmi a začali koketovať s elektronikou i priamočiarejším poňatím skladieb. 65daysofstatic sa už o pár dní vrátia do Česka.
23.9.2013 Britský zpěvák, kytarista a textař Jake Bugg je bezpochyby jedním z největších objevů posledních dvou let. Zatímco však loni teprve vydával debutovou desku a valná většina posluchačů ho neznala, dnes už ho slýcháme i v tuzemských rádiích a v listopadu představí nové album.
15.9.2013 Maïa Vidal je veľmi sympatická mladá umelkyňa. Hoci je pôvodom zo Spojených štátov, teraz žije a tvorí v Barcelone. Po koncerte na tohtoročnej Pohode, kde jej aplaudoval úplne plný stan, sme sa rozprávali nielen o Barcelone a punku, ale tiež prečo si najnovšie zakazuje rozmýšľať.
9.9.2013 Nejvýznamnější album Billy Talent a zároveň to, které jejich autory vyneslo do hudebních výšin, slaví 16. září deset let od svého vzniku. Skupina, jež fungovala už od roku 1993, se s eponymní deskou konečně dočkala vytouženého úspěchu a v domovské Kanadě se třikrát stala platinovou.
1.9.2013 Prázdniny skončily, a tak je na čase oživit rubriku Punk&Core, která vám bude, stejně jako předtím, přinášet každý měsíc informace o tom nejdůležitějším, co se děje na scéně od punku po metalcore.
26.8.2013 Možná už se v brzké době dočkáme dalšího nového materiálu s podpisem Jacka Whitea. Hudebníka, který proměnil garážovou scénu minulého desetiletí a ukázal se jako sólista, jenž na sebe dokázal strhnout veškerou pozornost, ale při tom všem i jako solidní týmový hráč.
12.8.2013 Rakouské městěčko Sankt Pölten v tomto roce bude už popaté hostit jeden z největších festivalů u našich jižních sousedů, a to festival Frequency. Ten na třech pódiích a noční taneční scéně přivítá ve třech dnech téměř stovku interpretů.

101-110 (1234) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.