přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
12.10.2011 Jeden z tohtoročných objavov na Britskej hudobnej scéne, skupina Esben and the Witch, sa v lete predstavila aj na hudobnom festivale Pohoda v Trenčíne.
10.10.2011 Psychadélia, ktorá sa zrodila ešte v časoch hippies a generácie, ktorá sa kŕmila LSD tak často ako sa dnes chodí do fast foodov, v istých obdobách stále prežíva a aj na súčasnej hudobnej scéne hrá dôležitú rolu.
3.10.2011 „Je rok 2011, vítejte v budoucnosti, lidi,“ vyzývá k poslechu svého posledního alba Amon Tobin. Jeho letos vydaný opus s názvem ISAM je neuvěřitelně invenční počin, který na poli alternativní elektronické hudby jen těžko hledá konkurenci.
30.9.2011 Obstarává všechny nástroje a sám si je nahrává pomocí levného mikrofónu ke Skypeu. Přesto dokázal s tímto minimem zaujmout veřejnost, včetně naší redakce. Představujeme vám mladého lo-fi písničkáře Jakuba Jiráska alias J.
28.9.2011 Český národ projevuje svou hrdost jen ve výjimečných případech, z nichž se naprostá většina překrývá s výhradně úspěšným koncem sportovních akcí. Přitom je celá řada důvodů, proč být na tuzemské rodáky náležitě pyšný.
26.9.2011 První věc, která vás pravděpodobně praští do očí, je styl, kterým se rozhodli tUnE-yArDs ozdobit svůj název. Nejsem asi sám, kterému podivný mix velkých a malých písmenek evokuje snahu puberťáků o to, být co nejvíce cool.
21.9.2011 Elektroničtí vizionáři s rock’n’rollovým přístupem vydávají za pár dní novou desku Velociraptor! První singl Switchblade Smiles zní velmi přesvědčivě a naznačuje, že tahle parta z anglického Leicesteru vás má čím překvapit.
19.9.2011 Z Islandu vám píšeme o Islandu - přestože na severu ostrova v tuto chvíli sněží, v Reykjavíku se teplota statečně drží na letních 10°C. Každý hudební obchod minulý týden nově obměnil výlohu a jednou ze (dvou) změn byla deska k povšimnutí...
16.9.2011 V dnešním díle Objevujte s námi tak trochu nezvykle představujeme kapelu, která je momentálně z půlky neaktivní. Ne že by se schylovalo k rozpadu, část kapely se ale prý na nějaký čas rozutekla do zahraničí.
15.9.2011 Pokud by se tvořil žebříček nejaktivnějších muzikantů posledních let, našli bychom zcela jistě na předních pozicích Coreyho Taylora. Tento všestranný umělec má pod palcem vokály v takových kapelách jako Slipknot nebo Stone Sour.

51-60 (1040) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.