přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
18.5.2011 Převážná většina slavných hudebníků pochází z rodin, kde hudba měla vždy své zastoupení a podmínky pro hudební růst zde byly příznivé. Co se ovšem stane, pokud se budoucí muzikant narodí do rodiny již věhlasného a davy opěvovaného hudebníka?
16.5.2011 Mount Kimbie jsou dva kamarádi a spolužáci z londýnské Southbank University. Do města se oba dva přistěhovali, oba dva se také ještě před shledáním snažili dělat hudbu.
11.5.2011 SilesiJAH All Stars a Sonicates se stali prvními vítězi soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu. Totéž čeká i jednu z osmi kapel, které byly porotou vybrány do užšího výběru. Rozhodnutí už je jen na vás!
10.5.2011 Americká formace R.E.M., která patří už přes tři dekády mezi stálice alternativního rocku, nám letos přichystala již patnáctý zářez ve své diskografii – album Collapse Into Now. To jen potvrdilo, že na tuhle kapelu není radno ani v novém desetiletí zapomínat.
9.5.2011 "Bohužel, je to smutné album. Nezamýšlel jsem to takhle - čekat takovou dlouhou dobu a pak přijít s tak melancholickou nahrávkou," popisuje Pearson atmosféru alba, kterou ještě náramně dokresluje jeho podmanivý hlas, v mnohém připomínajícím Jeffa Buckleyho.
4.5.2011 Lushlife, vlastným menom Raj Haldar sa napriek hudobnému vzdelaniu rozhodol zasvätiť život hip-hopu, inšpirovanému klasickým zvukom deväťdesiatych rokov. Od minulého týždňa je už po druhý raz na turné aj v našich krajoch.
3.5.2011 Asi ťažko by ste na Slovensku hľadali dôležitejší a všestrannejší festival, ako je trenčianska Bažant Pohoda. O tom, ako tím okolo Michala Kaščáka finišuje s prípravami sme sa rozprávali s Máriom Gešvantnerom, PR manažerom festivalu.
2.5.2011 Když ještě jako malá holka Kal vyrůstala v Coloradu a brala své první hodiny klavíru, asi jen těžko si představovala, že by jednou mohla mít pro folkovou hudbu stejné zaujetí jako její matka.
30.4.2011 Když se řekne „živě hraný domácí hip-hop“, řadu z vás nejspíš ze všeho nejprve napadnou karlovarští Bow Wave. Podobný směr se dá ovšem vystopovat i jinde. Kupříkladu na opačném konci republiky u skupiny Omega Styl.
27.4.2011 Už i nová deska Beastie Boys má datum vydání! Není však jediná, u které došlo v poslední době k odložení. Jasně, přesně podle plánu vyjde opravdu jen máloco, u desek však všeobecně platí, že jakmile je datum zveřejněno, už se s ním obvykle nehýbá.

91-100 (1040) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.