přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
22.2.2011 Cage The Elephant patří do skupiny, která se již od úplných počátků setkávala s všemožnými i nemožnými konfrontacemi. Pokud byste si dali tu práci a vepsali jejich název do vyhledávače, během okamžiku se dozvíte, že znějí jako Pixies, Nirvana, Beck či dokonce Rolling Stones.
14.2.2011 Pokud jste se již stihli podívat do svého kalendáře, tak jistě víte, že právě dnes, 14. února, se ve většině západního světa slaví den svatého Valentýna.
13.2.2011 Aká je portugalská hudba? V tejto malej ukážke portugalskej scény teda spomeniem niekoľko portugalských hudobníkov, ktorí ma zaujali a vďaka zázraku internetu si ich ľahko môžete vypočuť aj bez cestovania.
9.2.2011 Módní vlny přichází a odchází, ale retro se drží. Na to, aby člověk spočítal, kolikrát byli londýnští Chapel Club za poslední dva roky označeni za nejlepší novou kapelu, by potřeboval více prstů, než má od přírody dáno. Teď se ale ledy mohou začít lámat díky albu.
4.2.2011 Za svou dosavadní desetiletou existenci už vystřídal Sázavafest tři místa konání. Po Týnci nad Sázavou, Sázavě a Kácově se letos opět přestěhuje a přesně za půl roku se poprvé představí ve svém novém útočišti.
1.2.2011 Je skvelé objaviť sa v rebríčku BBC's Sound of daného roku. Zaistí to publicitu v rôznych svetových médiách, čím sa zvýši potenciál oslovenia širšej skupiny poslucháčov.
21.1.2011 Patrím ku generácii, ktorá má heslo Girl Power spojené so Spice Girls, ich šialenými platformami a marketingovo vyrátanými povahami. Len pár rokov predtým však ešte bolo autentickým vyjadrením diania na hudobnej scéne.
18.1.2011 Odhadovať trendy, ktoré budú in v tomto roku je zatiaľ len strieľaním prázdnymi do vzduchu. Stále sa však dá spoľahnúť na tie doznievajúce z minulého roku.
14.1.2011 Jazzový baskytarista ostravské klubové scény Lukáš Mužík je svou vášní fascinován již třináct let. Kromě působení v několika hudebních projektech také již devátým rokem učí na Lidové konzervatoři v Ostravě, kde nedávno založil jazzové oddělení.
11.1.2011 A jdeme do finále. Čtvrtá a zároveň závěrečná část Reakce z redakce se věnuje zklamáním na straně jedné a jako jejich protikladu očekáváním na straně druhé.

121-130 (1040) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.