přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
3.8.2011 Začiatkom augusta ožije východ Slovenska mladým hudobným festivalom. Druhý ročník Eastheticu prinesie napríklad Dubioza Kolektiv, no line up sa sústredí predovšetkým na zástupcov domácej scény.
19.7.2011 Lokalizace některých hudebních žánrů do určitého místa na Zemi je velice obtížná a u filmové hudby to platí dvojnásob. Stejnou pozornost si tak zaslouží nejen američtí hollywoodští skladatelé, ale také jejich evropští kolegové.
12.7.2011 Od 10. ročníku Colours of Ostrava se očekávalo, že na půdu kolem Slezskoostravského hradu přivede zpět hvězdy, které zazářily v minulých ročnících. Pořadatelé od tohoto kroku později ustoupili a pozvali raději aktuální jména.
12.7.2011 Devátý ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu Masters of Rock se uskuteční od 14. do 17. července ve své už tradiční lokalitě, ve Vizovicích.
6.7.2011 Čas do začiatku festivalu Bažant Pohoda sa nezadržateľne blíži a tak je tu čas vydať aj druhý diel nášho Fest'namte se. Narozdiel od toho prvého, sa v tomto venujeme kapelám, ktoré sa dajú radiť medzi takzvané "mladé pušky".
4.7.2011 Již za pár dní se otevřou brány festivalu Colours of Ostrava, který letos oslaví své desáté narozeniny. Na co se nejvíce těší sama organizátorka festivalu Zlata Holušová, kde všude hledala inspiraci ve skládání programu a jaké novinky obsáhne areál festivalu?
30.6.2011 Jubilejný pätnásty ročník slovenského festivalu Bažant Pohoda hlási týždeň pred svojim začiatkom vypredané. Festival, ktorý sa uskutoční od 7. do 9. júla na trenčianskom letisku, opäť ponúkne tradične bohatý program naprieč rôznymi žánrami.
29.6.2011 Pokud se o loňském line-upu Rock for People mluvilo jako o nejsilnějším, ten letošní mu bezpochyby konkuruje. Během čtyř festivalových dní se představí zástup významných zahraničních kapel.
28.6.2011 V rámci dalšího Fest-view jsme se ptali pořadatele Litoměřického Kořenu Michala Hanzla, který za festivalem stojí již od svého vzniku úctyhodných sedmnáct let. V našem e-mailovém rozhovoru nám Michal dovolil nahlédnout do festivalových příprav a prozradil jeho pojímání festivalu.
27.6.2011 Rock for People se tradičně koná začátkem letních prázdnin, v Hradci Králové. O konkurenci, schopných evropských festivalech, o tom, kde se vzal nápad zapojit v organizaci „ambassadory“ i o všem novém jsme se bavili s Michalem Thomesem.

71-80 (1040) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.