přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
Kalendář
publicistika
23.12.2011 Lidičky, vždyť my vás máme rádi. Abychom vás alespoň trochu vyvedli ze všudypřítomného předvánočního shonu, vybrali jsme vám několik svátečních klipů. Klasické otrhovačky od nás však nečekejte. Hlučné a hudbou nabité Vánoce!
21.12.2011 Nezávisle hudobné média sa idú potrhať, ktoré udelí ich albumom vyššiu bodovaciu známku, či u koho sa objavia vyššie v celoročných rebríčkoch najlepších albumov. Pre širšiu verejnosť však aj naďalej ostávajú veľkou neznámou.
19.12.2011 Niekedy vzťahy medzi hudobníkmi a hudobnými novinármi či kritikmi bývajú vyhrotené až na ostrie noža. Čo sa však stane, keď sa tieto dve strany spoja a rozhodnú sa vydať spoločný album?
14.12.2011 Norská kapela Audrey Horne nevyprodává sportovní haly, její videa nerotují od rána do večera v televizi, ale kdokoliv měl možnost si ji poslechnout nebo vidět naživo, potvrdí, že se jí velmi snadno podléhá.
12.12.2011 Crazy Clown Time ztělesňuje důkaz o tom, že v hlavě pětašedesátiletého Američana Davida Lynche se ještě i v těchto letech rodí originální myšlenky, jež tentokrát nestojí o pozornost pouze filmového fanouška, ale také milovníka alternativní hudby.
8.12.2011 Koncom októbra sa britská trojica Belleruche zastavila v Bratislave, Prahe i Brne. Pár minút po prvom menovanom koncerte vznikol rozhovor, v ktorom sa postupne vystriedali všetci členovia.
6.12.2011 Minulou neděli vystoupili podruhé v České republice, z toho poprvé během samostatného koncertu. The Wombats jsou energičtí, mají na kontě několik světově úspěšných singlů ze dvou alb a pokud lze odhadovat, tahle trojka nás ještě pár let bavit bude.
30.11.2011 Florence Welch je žena, která boří veškeré stereotypy na scéně populární hudby. Není pouze zpěvačkou s výjimečným hlasem, ale umělkyní s neskutečnou obrazotvorností.
26.11.2011 Jenom pár dní uběhlo od vydání nového alba Martina Hůly alias Bonuse, Náměstí Míru, které následuje po loňské rapové nahrávce Konec civilizace. Náměstí Míru znamená posun od původního zvuku, o čemž také padla reč v našem rozhovoru.
25.11.2011 Možná některé ze zarytějších fanoušků nadpis trochu namíchne, avšak pokud se na historii této chicagské kapely podíváme ze všemožných úhlů, vždy nám vyjde jedno - není a nikdy nebylo důležitějšího článku, než je frontman Billy Corgan.

31-40 (1040) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.