muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
PR

ostatníV létě vypukne RockCamp - dětský tábor s výukou hry na hudební nástroje

15.3.2010 | Autor: redakce | sekce: projekty

RockCamp

RockCamp

Dům dětí a mládeže Nové Město na Moravě připravil na letošní léto RockCamp – tábor pro děti od dvanácti do osmnácti let, které se věnují hře na hudební nástroje a hodlají se v tom zdokonalit a přiučit se rockovému pojetí této hry.

„Tábor tohoto typu je v rámci České republiky naprosto ojedinělým pokusem podpořit snahy mladých lidí o „živé“ hraní. Pokud je známo, žádný obdobný tábor nikdo jiný nerealizuje,“ podotýkají organizátoři tábora, který se bude konat od od 3. do 10. července v v Olešné u Nového Města na Moravě.

Vyučovat se bude hra na kytaru, baskytaru, bicí a klávesové nástroje. Tu budou mít na starosti profesionální hudební pedagogové a hudebníci z doprovodné kapely Ewy Farné: Jan Lstibůrek, Martin Chobot, František Poborský a Jan Steinsdorfer.

„Hrát se bude čtyři hodiny denně. Program bude doplněn o prakticko teoretické semináře, workshopy o nástrojové a podiové technice, základech zvučeni a studiové práce, jam sessiony a další. Závěr tábora bude patřit veřejnému koncertu. Nebudou chybět samozřejmě klasické táborové aktivity jako hry, soutěže, sport, jízda na koních apod.,“ dodávají organizátoři k programu tábora.

Bližší informace a přihlášky zájemci naleznou na stránkách rockcamp.estranky.cz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/projekty/V-lete-vypukne-RockCamp-detsky-tabor-s-vyukou-hry-na-hudebni-nastroje~15~brezen~2010/
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.