muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
PR

ostatníNový komplex zkušeben na přání

17.10.2007 | Autor: PR | sekce: projekty
V pravidelných cyklech se každá kapela za dobu své hudební činnosti – zkoušení koncertních setů či před nahráváním – setkává s otázkou dokonalosti vlastní zkušebny. Všichni známe situace, kdy zkušebna nedostačuje prostorem, nemá vyhovující aparaturu, prostředí pro skládání či komplexní služby pro kapely.

Spojení mediální agentury Juturn a Poštovní spořitelny přineslo projekt, který si klade ty nejvyšší ambice ve zlepšení služeb pro kapely všech hudebních žánrů. Rozhodli se podpořit vývoj domácí scény krokem, díky němuž muzikanti nebudou muset trávit dlouhé hodiny v prostoru se kterým nejsou spokojeni.

Projekt v sobě obnáší plán vybudování sítě hudebních zkušeben, které budou odpovídat požadavkům a kritériím nejen začínajících muzikantů, ale i zkušených profesionálů. Hudební zkušebny vzniknou v prostorách středních a základních škol, domovech dětí a mládeže a dalších podobných prostorách, jež jsou otevřeně přístupné všem
Cílem projektu je nabídnout nejširšímu hudebnímu podhoubí kvalitní prostor pro zkoušení, vyhovující aparaturu, akustiku, příjemné prostředí a další služby.

Aby zkušebny byly opravdu ‚na přání‘ je zde pro vás připravena anketa, která celému projektu realizačně napomůže ve zmapování skutečných potřeb muzikantů. Ankety se může zúčastnit každý, kdo má zájem podílet se spolu s námi na vzniku těchto zkušeben.

Zároveň všichni zúčastnění budou zařazeni do slosování o půlroční předplatné časopisu Muzikus a moderní 1GB přehrávač MP3.

Anketu můžete vyplnit zde
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/projekty/Novy-komplex-zkuseben-na-prani~17~rijen~2007/
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.