muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
PR

ostatníBitva o Sázavafest 2007

12.3.2007 | Autor: redakce | sekce: projekty

Bitva o Sázavafest 2007

Bitva o Sázavafest 2007

Ano, i letos jsme ve spolupráci s agenturou In Promotion připravili soutěž Bitvy o Sázavafest. Do konce února se do ní mohly přihlásit nadějné kapely, sólisté, nebo třeba DJs. Stačilo zaslat aktuální demo CD nebo poslední regulérní album a počkat, zda-li se dostaví úspěch.

Celkem se nám letos přihlásilo 155 projektů, žánrově velmi pestrých: od popu přes rock, funky, elektroniku, jazz, hip-hop, až po středověkou hudbu nebo třeba dechovku.
Kdo ale nakonec postupuje do finále? Jsou to skupiny Hvozd, Lakeside X, Le Pneumatiq, Madame Butterfly, Mashy Muxx, Million Pounds, Mindway a Satisfucktion. Chcete-li se o nich dovědět o něco málo více, potom máte šanci zde.

Finále proběhne 26. května na festivalu O2 Sázavafest Battle v Parku pod Vlašským dvorem v Kutné hoře, kde kapely utkají o přízeň diváků a s tím spojenou možnost účasti na letním Sázavafestu, jež se uskuteční od 2. do 5. srpna v Kácově (více zde).

Oproti loňskému ročníku bude tentokrát kutnohorské finále pouze jednodenní, ovšem připraveny budou hned dvě hudební scény. Vedle té soutěžní se na samostatném pódiu představí širšímu publiku již známí hosté jako Wohnout, Gaia Mesiah, Sto Zvířat, Tleskač, nebo místní kapely Rybičky 48 a Lure of Senses (více zde).
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/projekty/Bitva-o-Sazavafest-2007/
 

Komentáře

celkový počet: 8

Miroslav  Akltualizace
redakce  Re: Akltualizace
Miroslav  Děkuji
Slávek  Psychohlína
redakce  Re: Psychohlína
Rebo  Výsledky
Pavel  výsledky
Láďa, Muzikus.cz  Re: výsledky

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.