přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

softwareNebojte se funkcí v DAW - Knihovna plná médií

25.07. | Autor: Martin Jirsák | sekce: pro muzikanty - workshopy

Nebojte se funkcí v DAW - Knihovna plná médií


V minulém dílu jsme se věnovali tomu, jak nastavit náslech (zvukový odposlech) z MediaBay. Nyní se pojďme vrátit zpět do samotného okna MediaBay a podívejme se na další možnosti, jak filtrovat obrovskou databázi mediálních souborů.
Už jsme se určitým způsobům filtrování mediálního obsahu věnovali. Další z velmi často používaných způsobů filtrování je podle názvu souboru nebo alespoň jeho části. Postup je velmi jednoduchý: Klikneme do pole Search a začneme psát text, který vyhledáváme. Například pokud napíšeme drums, zobrazí se v seznamu výsledků pouze soubory, které ve svém názvu obsahují řetězec znaků drums. Je to naprosto jednoduché a předvídatelné (skoro...).
Proč jsem si nemohl odpustit tu závorku? Vyhledávací algoritmus je totiž trošičku složitější, než je jen obyčejné porovnávání názvů souborů, jejich
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-workshopy/Nebojte-se-funkci-v-DAW-Knihovna-plna-medii~25~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.