přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

softwareNebojte se funkcí v DAW - Filtrování MIDI kanálů na vstupu

24.12.2018 | Autor: Martin Jirsák | sekce: pro muzikanty - workshopy
Minule jsme si povídali o tom, jak nastavit naše DAW tak, abychom do různých stop MIDI nebo Instrument mohli nahrávat z různých MIDI zdrojů současně. Skončili jsme u případu, kdy chceme do MIDI stopy 1 nahrávat ze zdrojů (MIDI klaviatur nebo jiných zařízení) A a B, a současně do MIDI stopy 2 nahrávat z jiných MIDI zdrojů X a Y.

Nebojte se funkcí v DAW - Filtrování MIDI kanálů na vstupu


Došli jsme k tomu, že přímo v Cubase jednoduché řešení neexistuje. Jedním řešením je použití softwarového (nebo i hardwarového) MIDI Patchbaye jiného výrobce. Takový jednoduchý softwarový MIDI Patchbay si umíme vytvořit i sami v aplikaci Max, což je „velká verze“ Max for Live. Jak si takový MIDI Patchbay vyrobit, se podívejte o pár stránek vedle do mého druhého seriálu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-workshopy/Nebojte-se-funkci-v-DAW-Filtrovani-MIDI-kanalu-na-vstupu~24~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.