přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

softwareNebojte se funkcí v DAW - Bounce v duši (9)

24.02. | Autor: Martin Jirsák | sekce: pro muzikanty - workshopy
Render in Place - nastavení
Pojďme se tedy podívat, co nám umožňuje nastavení Render in Place. Nutno myslet na to, že se vlastně jedná o dva rozdílné rendery, tedy jeden, kdy renderujeme konkrétní vybrané události, a druhý, kdy renderujeme celé stopy.

Nebojte se funkcí v DAW - Bounce v duši (9)


Nejdříve můžeme nastavit, jak se mají při renderování chovat jednotlivé události. Při nastavení As Separated Events se jednotlivé událost vyexportují opět jako samostatné události do samostatných souborů. V případě nastavení As Block Events se sousedící události spojí do jednoho bloku. Každý jeden blok je samostatným zvukovým souborem. A do třetice nastavením As One Event docílíte toho, že všechny události jsou sloučeny do jedné události nebo partu, a to vše je renderování jako jediný soubor.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-workshopy/Nebojte-se-funkci-v-DAW-Bounce-v-dusi-9~24~unor~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.