přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraKytarová hra ve stylu Erica Johnsona - Nota od noty, akord za akordem (závěrečná lekce)

03.10. | Autor: Peter Moc | sekce: pro muzikanty - workshopy
Tak se tedy úspěšně dostáváme k poslední závěrečné lekci o doprovodné akordické hře ve stylu Erica Johnsona, významného a inspirujícího kytaristy z Austinu v Texasu, jehož sólovou i doprovodnou hru na elektrickou a akustickou kytaru napodobují hudební nadšenci po celém světě.

Jsou to právě skladby Cliffs of Dover, Manhattan, SRV a spolupráce s Christopherem Crossem, Joem Satrianim, Mikem Sternem a mnoha dalšími umělci, které upoutaly pozornost širší veřejnosti, a zejména pak pozornost historicky významné kytarové společnosti Fender. Společnost Fender produkuje vlastní modely kytar Erica Johnsona typu Eric Johnson Stratocaster, a tak je Eric součástí „hudební rodiny Fender“ spolu s legendami, jako jsou Eric Clapton, Jeff Beck, David Gilmore nebo Buddy Guy.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-workshopy/Kytarova-hra-ve-stylu-Erica-Johnsona-Nota-od-noty-akord-za-akordem-zaverecna-lekce~03~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.