muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraHrajme na baskytaru jen profesionálně - baskytarový workshop

17.11. | Autor: Martin Adamus | sekce: pro muzikanty - workshopy

Hrajme na baskytaru jen profesionálně - baskytarový workshop


Vážení přátelé baskytarového vesmíru, právě čtete sedmnáctý díl baskytarového seriálu. V předešlých dílech jsme si vysvětlili, co a jak hrát, jak předejít špatným návykům a jak si všímat věcí kolem techniky hry, aby byla vždy jen ta správná. Pevně věřím, že obsah baskytarového seriálu vám předá vždy něco zajímavého. Moc mi na tom a na vás záleží.
Povíme si, jak hrát vždy a jen profesionálně. Uděláme si takovou malou revizi. Budeme zde označení „profesionálně“ brát jako pravý opak toho nedotaženého hraní na baskytaru. Vypadá to složitě, ale není tomu tak. Pojďme si vše pěkně po pořádku rozebrat.

Profesionální hra
a) Rytmika
Hrajte vždy jen to, co opravdu umíte - nejen obsahově, ale především rytmicky - technicky vždy správně, bez náhodných prstokladů levé ruky.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-workshopy/Hrajme-na-baskytaru-jen-profesionalne-baskytarovy-workshop~17~listopad~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.