přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
3.5.2017 Stejně jako v minulých dílech týkajících se velkého bubnu, kdy jsme zmínili několik běžných typů mikrofonů, si i teď některé častěji používané modely, kterými bývá ozvučen a snímán malý buben, připomeneme.
30.4.2017 Greetings, readers! I wanted to talk about looping this month as it pertains to live performance situations. As modern keyboardists, I think it’s very important to bring a lot of sonic options to the table. This is why I like to have a few tricks up my sleeve.
20.4.2017 V dnešním díle nás čeká pokračování týkající se tématu zvučení velkého (basového) bubnu - „kopáku“. Jen chci na úvod ještě drobně zareagovat na pár připomínek, které se ke mně dostaly. Vztahovaly se ke mnou uváděným typům mikrofonů pro ozvučení basového bubnu.
17.4.2017 Hi readers. Welcome back! This month I wanted to speak about alternate controllers and control surfaces. These days there are so many options for keyboardists looking to augment their sound and add a little expression to their rigs.
12.4.2017 Jak už je zřejmé z minulých dílů tohoto seriálu, ve kterých jsme se věnovali automatizaci, právě automatizace je velmi individuální úkol. Jedná se vlastně o určité umělecké vyjádření. Někteří pro zápis automatizace preferují hardware, protože je to pro ně rychlejší, jiní proto, že mají „analogovější“, reálnější pocit.
11.4.2017 Hola, v dnešním díle se necháme inspirovat převážně bluesovými nebo jazzovými kytaristy. Ukážeme si, jak jednoduše, ale zato velmi efektně zase trochu obohatit náš akordový slovník, a malinko tak zpestřit naši doprovodnou hru.
6.4.2017 Hi, Everyone! Welcome to our last installment of our three part in depth look at analog synthesis. In part one we spoke a little bit about classic analog synths and I explained the different types of waveforms. In part 2, last month, we discussed all the different types of filters.
5.4.2017 V dnešním dílu se plánovaně a již z minula avízovaně vrátíme na začátek naší zvukařské pouti - a sice k aparatuře jako celku a jako takové. Uděláme si takové malé shrnutí a zamyslíme se nad tématem obšírně a globálně a tak nějak si tím uzavřeme jednu část věnovanou signálovému toku,...
17.3.2017 Hola všichni. V dnešním díle Kytarových inspirací se necháme lehce inspirovat latinskoamerickou hudbou, jejíž prvky se velmi často objevují v mnoha dalších žánrech, od jazzu přes rockovou hudbu až po pop.
11.3.2017 Welcome, readers, to part two of our in depth look at analog synthesis. Last month, we cracked the surface with an introduction to early synthesizers and the different types of waveforms.

91-100 (816) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.