muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
9.12.2017 Víte, že existuje DAW, kterou si můžete poměrně snadno rozšířit pomocí vlastních funkcí a plug-inů? A to ani nemusíte umět programovat (ačkoliv když to umíte, může být váš život...
5.12.2017 Welcome readers! This month I wanted to talk about playing guitar-like solos on keyboard. One of the early pioneers of this style of playing was Prague’s own, Jan Hammer. Hammer was performing...
28.11.2017 Greetings, readers! This month, I wanted to talk a little about a very useful recording technique; compression. It’s very common that audio tracks will have a great difference in the loudest and softest audio events.
25.11.2017 V minulém díle jsme se podívali na základní scénář použití funkce Solo. Dnes se podíváme, co se stane, když na některých kanálech aplikujeme Solo a na některých Mute.
22.11.2017 Problematice týkající se akustického odstínění bicích pomocí minule zmíněné skládací stěny z plexiskla se ještě budeme samostatně věnovat, protože ona samotná je, jak jsem zjistil, předmětem poměrně mnoha diskuzí na nejrůznějších internetových portálech a těžko bychom toto téma adekvátně vyřešili na pár řádcích.
12.11.2017 Welcome Readers! I hope you enjoyed last months article on early electronic instruments. This month I wanted to continue on a topic we started two months ago, sight reading.
11.11.2017 Hola, kolegové a kolegyně. Dnes se potřetí podíváme na možnosti využití krásné melodické mollové stupnice. V minulém díle jsme se nechali inspirovat IV. modem, tzv. lydicko-mixolydickou stupnicí, který se, jak jsme si říkali, používá především na dominantní septakordy.
27.10.2017 V minulých dílech jsme se věnovali funkcím Mute a Solo samostatně a podívali jsme se na různé speciality. Nebude překvapením, když se dnes podíváme na to, co se stane, když funkce Solo a Mute začneme používat souběžně (což samozřejmě není tak neobvyklý případ).
26.10.2017 Hello readers! This month I wanted to take a slight departure from the modern technical and theoretical topics we have been discussing lately to talk about early electronic instruments.
24.10.2017 Snímání malého bubnu shora i zespoda můžu opravdu vřele a ještě jednou doporučit, zvláště u rockových bubeníků se silným úderem (rimshot - dnes „moderní“ úhoz vedený současně do blány a o ráfek bubnu) spodní mikrofon dodá potřebné výškové spektrum, ...

91-100 (848) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.