přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
2.11.2016 Směrování signálu (9/10) -

Projekt nebo systém
Na závěr se pojďme ještě podívat na to, jaké nastavení se kam vlastně ukládá. Nastavení, které provedeme v záložkách External FX, External Instruments...
31.10.2016 Ještě pro doplnění minulého dílu o výhodách a nevýhodách digitálních pultů je třeba jako jednu z výhod zmínit celkově nižší hmotnost zejména u běžně používaných základních modelů (dražší digitály vyšších řad jsou již tedy taky slušně těžké „almárky“ :-)), ...
20.10.2016 Hola, kolegové. V minulém díle jsme si ukázali návod, jak začít se sestavováním basové linky na kytaře. Začali jsme hraním půlových not tak, že na každou první a třetí dobu taktu jsme zahráli jeden basový tón. Dneska a příště bych v tomto tématu rád pokračoval.
11.10.2016 V minulých dílech našeho podseriálu jsme se podívali na směrování signálu dovnitř Cubace a ven z Cubase. Pojďme se podívat na zapojení externích (hardwarových) efektových procesorů a hardwarových tónových generátorů (syntezátorů).
7.10.2016 Hola, kolegové. Určitě se vám tu a tu stává, že hrajete například standardy pouze v duu, řekněme se zpěvačkou či nějakým dechovým nástrojem. Jelikož nemáte basu, ale chcete, aby vám doprovody zněly plně a zajímavě, musíte si nějak pomoct sami.
2.10.2016 In my opinion, Konvergencie is best album of CM. Four sides of this double album are four sides of the same coin. These were the roads that we wanted to make as CM. It is a variant album with child choir, transformation of classic patterns, songs and also electronic improvisation music.
28.9.2016 V dnešním dílu si tedy zkusíme tak nějak celkově „zráchnout“ výhody a zároveň nevýhody digitálního (a tím vlastně i analogového) pultu. Téma „mozku“ zvukové aparatury již sice brzy opustíme, ovšem pouze coby článku signálového řetězce,...
12.9.2016 V současnosti se v našem „podseriálu“ zabýváme směrováním signálu, tedy routingem. Nejdříve jsme začali směrováním signálu uvnitř samotného DAW, tedy kanály Group, FX a Send, později jsme se podívali na Side-Chain, tedy řízení signálu v jedné stopě signálem ze stopy jiné.
8.9.2016 This month I thought it would be a great idea to bring it back down to earth! In the last few months I’ve spoken about a variety of topics from esoteric Eastern philosophies to the idiosyncrasies of the Fender Rhodes.
5.9.2016 Hola, kolegové. Minule jsme si ukázali jednu ze zajímavých sazeb na dominantní jádro v moll. Tedy spoj Xm7/5b-X7alt-Xm7 (Xmmaj7). Pro dnešek bych ještě v tomto duchu pokračoval.

111-120 (807) 

na začátek posounout vzad předešlé 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.