přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
2.10.2017 Malý buben alias bubínek, céčko, virbl atd. je, nebo může být, co se týče ozvučení, rádoby nejjednodušší součást bicí soupravy, která za ideálního stavu bubnu (naladění, osazení správnými blánami atd.), správného úhozu, hrací techniky a při použití vhodného mikrofonu vyžaduje, nebo může vyžadovat, pravděpodobně nejméně korekčních úprav.
25.9.2017 Hello readers! Welcome back. This month I wanted to talk about the first uses of keyboards in rock bands. Early rock artists like Elvis and Little Richard often used piano on their recordings, but it was in the 1960s that electronic keyboards really started to take center stage in many groups.
17.9.2017 Než přistoupíme k problematice samotného zvučení nejdůležitějšího bubnu bicí soupravy (kdo si dodnes myslí, že je to kopák, bohužel se velmi plete) - malého bubnu, tak nejdříve pár vět na zopakování z dílu 36 o bicích nástrojích...
15.9.2017 Hello readers! This month I want to talk a little about constructing killer rock piano parts over common chord progressions. Most of the harmony in rock music, as well as most estern music after Bach, comes from harmonizing the notes of a major or minor scale in thirds
9.9.2017 Hola, kolegové a kolegyně. Pro tento i několik následující dílů jsem vybral pro inspiraci téma, které by mohlo rozšířit nejen váš improvizační slovník, ale využit byste mohli tuhle, řekněme látku, také ke skladbě či aranžování svých partů.
7.9.2017 Jakmile jsme (konečně) vybrali typ souboru, který chceme použít, můžeme nastavit parametry tohoto souboru. U soboru komprimovaných je to obvykle především úroveň komprese.
2.9.2017 Welcome readers! I wanted to give you something light and fun after the very heady topic of the last two articles, The Fibonacci series. This month I would like to share some of my favorite blues licks with you.
31.8.2017 V minulých dvou dílech jsme se věnovali funkcím Mute a Solo samostatně. Dnes se podíváme na to, jaké specifikum má funkce Solo v souvislosti se stopou Instrument.
20.8.2017 Zdravím. Téma dnešního workshopu mě napadlo, když jsem si připravoval noty na silvestrovské hraní. Nakonec to vyšlo na trio kontrabas, příčná flétna a já (kytara) a pět hodin hraní. :-) I přes to, že jsme spolu nikdy nehráli a někteří z nás se vlastně nikdy neviděli, jsem se na to poměrně těšil.
8.8.2017 Co se týká nastavení gateu, tak jsem se v drtivé většině případů nesetkal s většími problémy, snad jen v pár ojedinělých případech, kdy měl dotyčný „bicman“ opravdu velmi nevyrovnaný úhoz nohou.

81-90 (824) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.