přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
24.2.2017 Zdravím všechny kytaristy. Na téma dnešního dílu mne přivedl jeden student, který mi nedávno sdělil výborný postřeh. „Slyším v hlavě při improvizaci nějaké tóny, ale než je najdu na kytaře a zjistím, co jsou zač, je často akord nebo sólo pryč.“
17.2.2017 Welcome readers! This month, we will begin a three part mini series on analog synthesis. Analog synthesizers like the Minimoog, Arp 2600, and Prophet 5 revolutionized the music of the 1970’s as well as being widely used in all genres of music today.
15.2.2017 Automatizace je obecně proces, kdy v průběhu přehrávání projektu chceme automaticky měnit nějaký (jakýkoliv) parametr mixu nebo plug-in efektu. Jedním z nejčastějších případů bývá automatizace hlasitosti.
12.2.2017 Po minulém polemizování nad aktivními a pasivními systémy zde máme další kapitolu, kterou, nacházejíce se v aktuálním - příslušném - bodě signálového řetězce, věnujeme koncovým (výkonovým) zesilovačům.
7.2.2017 Zdravím všechny. Pro dnešní díl inspirací jsem vybral velmi časté téma, a tím jsou obraty kvintakordů. Aby to však nebylo tak fádní a úplně jednoduché, procvičíme si a ukážeme si jejich použití na jazzových standardech, kde se setkáváme spíše se septakordy.
23.1.2017 Po několikaměsíční odbočce a jakémsi miniseriálu (o směrování signálu) uvnitř našeho seriálu o DAW, se vrátíme zpět na hlavní cestu. Dnešní díl bude zaměřen spíše na teorii než na nějaké skutečně praktické použití.
19.1.2017 Hi, readers! Last month we took a very in depth look at many different kinds of keyboard stands. This month, I want to investigate another indispensable part of the onstage keyboard setup, amplification.
17.1.2017 Jak už bylo minule řečeno, dnes se podíváme na funkčně o něco složitější a celkově sofistikovanější zařízení určená k frekvenčnímu rozdělení zvukového spektra - speaker management systémy.
13.1.2017 Hola guitarristas, dneska se podíváme pro inspiraci na jedno z nejčastějších využití tzv. zmenšených akordů, nebo chcete-li anglicky, diminished chords.
7.1.2017 I want to talk about something really practical this month, keyboard stands. Whether you are playing small gigs in music clubs or Huge ones in arenas, you will need a reliable support for your axe.

81-90 (794) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.