muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
6.4.2017 Hi, Everyone! Welcome to our last installment of our three part in depth look at analog synthesis. In part one we spoke a little bit about classic analog synths and I explained the different types of waveforms. In part 2, last month, we discussed all the different types of filters.
5.4.2017 V dnešním dílu se plánovaně a již z minula avízovaně vrátíme na začátek naší zvukařské pouti - a sice k aparatuře jako celku a jako takové. Uděláme si takové malé shrnutí a zamyslíme se nad tématem obšírně a globálně a tak nějak si tím uzavřeme jednu část věnovanou signálovému toku,...
17.3.2017 Hola všichni. V dnešním díle Kytarových inspirací se necháme lehce inspirovat latinskoamerickou hudbou, jejíž prvky se velmi často objevují v mnoha dalších žánrech, od jazzu přes rockovou hudbu až po pop.
11.3.2017 Welcome, readers, to part two of our in depth look at analog synthesis. Last month, we cracked the surface with an introduction to early synthesizers and the different types of waveforms.
8.3.2017 Dnes si tak nějak shrneme téma koncových stupňů, přičemž se taky ještě podíváme na zařízení funkčně nějakým způsobem přesahující takovýto běžný zesilovač. Mám na mysli modely kombinující klasickou zesilovací úlohu s dalšími nadstandardními funkcemi.
4.3.2017 V minulém dílu jsme si vysvětlili, co je to automatizace a k čemu se používá. Dnes se podíváme na různé specifické režimy záznamu automatizace a k čemu se hodí.
24.2.2017 Zdravím všechny kytaristy. Na téma dnešního dílu mne přivedl jeden student, který mi nedávno sdělil výborný postřeh. „Slyším v hlavě při improvizaci nějaké tóny, ale než je najdu na kytaře a zjistím, co jsou zač, je často akord nebo sólo pryč.“
17.2.2017 Welcome readers! This month, we will begin a three part mini series on analog synthesis. Analog synthesizers like the Minimoog, Arp 2600, and Prophet 5 revolutionized the music of the 1970’s as well as being widely used in all genres of music today.
15.2.2017 Automatizace je obecně proces, kdy v průběhu přehrávání projektu chceme automaticky měnit nějaký (jakýkoliv) parametr mixu nebo plug-in efektu. Jedním z nejčastějších případů bývá automatizace hlasitosti.
12.2.2017 Po minulém polemizování nad aktivními a pasivními systémy zde máme další kapitolu, kterou, nacházejíce se v aktuálním - příslušném - bodě signálového řetězce, věnujeme koncovým (výkonovým) zesilovačům.

121-130 (840) 

na začátek posounout vzad předešlé 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.