přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
22.11.2017 Problematice týkající se akustického odstínění bicích pomocí minule zmíněné skládací stěny z plexiskla se ještě budeme samostatně věnovat, protože ona samotná je, jak jsem zjistil, předmětem poměrně mnoha diskuzí na nejrůznějších internetových portálech a těžko bychom toto téma adekvátně vyřešili na pár řádcích.
12.11.2017 Welcome Readers! I hope you enjoyed last months article on early electronic instruments. This month I wanted to continue on a topic we started two months ago, sight reading.
11.11.2017 Hola, kolegové a kolegyně. Dnes se potřetí podíváme na možnosti využití krásné melodické mollové stupnice. V minulém díle jsme se nechali inspirovat IV. modem, tzv. lydicko-mixolydickou stupnicí, který se, jak jsme si říkali, používá především na dominantní septakordy.
27.10.2017 V minulých dílech jsme se věnovali funkcím Mute a Solo samostatně a podívali jsme se na různé speciality. Nebude překvapením, když se dnes podíváme na to, co se stane, když funkce Solo a Mute začneme používat souběžně (což samozřejmě není tak neobvyklý případ).
26.10.2017 Hello readers! This month I wanted to take a slight departure from the modern technical and theoretical topics we have been discussing lately to talk about early electronic instruments.
24.10.2017 Snímání malého bubnu shora i zespoda můžu opravdu vřele a ještě jednou doporučit, zvláště u rockových bubeníků se silným úderem (rimshot - dnes „moderní“ úhoz vedený současně do blány a o ráfek bubnu) spodní mikrofon dodá potřebné výškové spektrum, ...
22.10.2017 Welcome back! This month is part two of our in depth look at magical math in music. In last month’s article, we spoke of the discovery of phi, the golden ratio, and Leonardo of Pisa’s rabbits(?!).
13.10.2017 Hola, kolegyně a kolegové. Dneska budeme volně pokračovat v tom, co jsme tak trochu nakousli v minulém dílu. Zabývat se budeme tedy nadále stupnicí melodickou moll a jejími mody.
10.10.2017 Welcome readers! Many excellent rock players can get away with not reading music at all, so it’s very common that a great player can have limited sight reading ability. If you are playing other people’s music, you should definitely spend some time getting it together.
3.10.2017 V minulých dílech jsme se věnovali nejdříve funkci Mute a specifickému nastavení preferencí, které souvisí právě s touto funkcí. Poté jsme se věnovali funkci Solo, která sice nemá v podstatě žádné preference, ale zato je při použití této funkce uplatňovaná určitá logika.

71-80 (824) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.