přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
5.12.2017 Welcome readers! This month I wanted to talk about playing guitar-like solos on keyboard. One of the early pioneers of this style of playing was Prague’s own, Jan Hammer. Hammer was performing...
28.11.2017 Greetings, readers! This month, I wanted to talk a little about a very useful recording technique; compression. It’s very common that audio tracks will have a great difference in the loudest and softest audio events.
25.11.2017 V minulém díle jsme se podívali na základní scénář použití funkce Solo. Dnes se podíváme, co se stane, když na některých kanálech aplikujeme Solo a na některých Mute.
22.11.2017 Problematice týkající se akustického odstínění bicích pomocí minule zmíněné skládací stěny z plexiskla se ještě budeme samostatně věnovat, protože ona samotná je, jak jsem zjistil, předmětem poměrně mnoha diskuzí na nejrůznějších internetových portálech a těžko bychom toto téma adekvátně vyřešili na pár řádcích.
12.11.2017 Welcome Readers! I hope you enjoyed last months article on early electronic instruments. This month I wanted to continue on a topic we started two months ago, sight reading.
11.11.2017 Hola, kolegové a kolegyně. Dnes se potřetí podíváme na možnosti využití krásné melodické mollové stupnice. V minulém díle jsme se nechali inspirovat IV. modem, tzv. lydicko-mixolydickou stupnicí, který se, jak jsme si říkali, používá především na dominantní septakordy.
27.10.2017 V minulých dílech jsme se věnovali funkcím Mute a Solo samostatně a podívali jsme se na různé speciality. Nebude překvapením, když se dnes podíváme na to, co se stane, když funkce Solo a Mute začneme používat souběžně (což samozřejmě není tak neobvyklý případ).
26.10.2017 Hello readers! This month I wanted to take a slight departure from the modern technical and theoretical topics we have been discussing lately to talk about early electronic instruments.
24.10.2017 Snímání malého bubnu shora i zespoda můžu opravdu vřele a ještě jednou doporučit, zvláště u rockových bubeníků se silným úderem (rimshot - dnes „moderní“ úhoz vedený současně do blány a o ráfek bubnu) spodní mikrofon dodá potřebné výškové spektrum, ...
22.10.2017 Welcome back! This month is part two of our in depth look at magical math in music. In last month’s article, we spoke of the discovery of phi, the golden ratio, and Leonardo of Pisa’s rabbits(?!).

51-60 (807) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.