přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
8.3.2017 Dnes si tak nějak shrneme téma koncových stupňů, přičemž se taky ještě podíváme na zařízení funkčně nějakým způsobem přesahující takovýto běžný zesilovač. Mám na mysli modely kombinující klasickou zesilovací úlohu s dalšími nadstandardními funkcemi.
4.3.2017 V minulém dílu jsme si vysvětlili, co je to automatizace a k čemu se používá. Dnes se podíváme na různé specifické režimy záznamu automatizace a k čemu se hodí.
24.2.2017 Zdravím všechny kytaristy. Na téma dnešního dílu mne přivedl jeden student, který mi nedávno sdělil výborný postřeh. „Slyším v hlavě při improvizaci nějaké tóny, ale než je najdu na kytaře a zjistím, co jsou zač, je často akord nebo sólo pryč.“
17.2.2017 Welcome readers! This month, we will begin a three part mini series on analog synthesis. Analog synthesizers like the Minimoog, Arp 2600, and Prophet 5 revolutionized the music of the 1970’s as well as being widely used in all genres of music today.
15.2.2017 Automatizace je obecně proces, kdy v průběhu přehrávání projektu chceme automaticky měnit nějaký (jakýkoliv) parametr mixu nebo plug-in efektu. Jedním z nejčastějších případů bývá automatizace hlasitosti.
12.2.2017 Po minulém polemizování nad aktivními a pasivními systémy zde máme další kapitolu, kterou, nacházejíce se v aktuálním - příslušném - bodě signálového řetězce, věnujeme koncovým (výkonovým) zesilovačům.
7.2.2017 Zdravím všechny. Pro dnešní díl inspirací jsem vybral velmi časté téma, a tím jsou obraty kvintakordů. Aby to však nebylo tak fádní a úplně jednoduché, procvičíme si a ukážeme si jejich použití na jazzových standardech, kde se setkáváme spíše se septakordy.
23.1.2017 Po několikaměsíční odbočce a jakémsi miniseriálu (o směrování signálu) uvnitř našeho seriálu o DAW, se vrátíme zpět na hlavní cestu. Dnešní díl bude zaměřen spíše na teorii než na nějaké skutečně praktické použití.
19.1.2017 Hi, readers! Last month we took a very in depth look at many different kinds of keyboard stands. This month, I want to investigate another indispensable part of the onstage keyboard setup, amplification.
17.1.2017 Jak už bylo minule řečeno, dnes se podíváme na funkčně o něco složitější a celkově sofistikovanější zařízení určená k frekvenčnímu rozdělení zvukového spektra - speaker management systémy.

101-110 (816) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.