přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
13.1.2017 Hola guitarristas, dneska se podíváme pro inspiraci na jedno z nejčastějších využití tzv. zmenšených akordů, nebo chcete-li anglicky, diminished chords.
7.1.2017 I want to talk about something really practical this month, keyboard stands. Whether you are playing small gigs in music clubs or Huge ones in arenas, you will need a reliable support for your axe.
31.12.2016 Takže jsme se konečně po několika dílech odpoutali od opravdu „výživného“ tématu, jako je mixážní pult. Dalo by se o něm povídat a nejrůznějším způsobem polemizovat ještě asi hodně dlouho a možná by nám na to samotný tento seriál ani nestačil.
22.12.2016 Je na čase ukončit tuto skoro roční „malou odbočku“ (která ovšem s hlavním tématem seriálu velmi úzce souvisí). Pojďme se na závěr ještě podívat na pár opravdu specifických věcí.
13.12.2016 This month I want to talk a little bit about warming your body up for a performance. I personally think of music as a physical process not a mental one.
30.11.2016 Dnes si téma mixážního pultu tak nějak dokončíme, tedy coby článku signálového řetězce, jak už bylo zmíněno v předminulém dílu, nadále se s ním samozřejmě budeme setkávat v tématech týkajících se nastavení jednotlivých nástrojů a vokálů.
27.11.2016 Hola, kolegové. V minulých dvou dílech jsme si ukazovali jednoduchý, můžeme říct návod, jak na kytaře vytvořit basou linku nebo tzv. walking bass. V tomto díle na tohle téma ještě volně navážeme a ukážeme si ještě další možnosti.
19.11.2016 V minulých dílech našeho „podseriálu“ jsme už probrali interní směrování v rámci projektu Cubase, následovalo směrování signálu z aplikace ReWire do Cubase, pak jsme se věnovali hardwarovým vstupům a výstupům a v minulém dílu jsme si popsali zapojení externích hardwarových jednotek a hardwarových syntezátorů.
7.11.2016 Last month, we spoke about the first two sides of CM’s seminal album Konvergience. This month lets take a look at sides three and four. Piesne z Kolovrátku or The Spinning-Wheel Song begins with tight guitar chords accompanied Varga’s beautiful chords in interesting inversion that switch every so often from minor to major tonality.
2.11.2016 Směrování signálu (9/10) -

Projekt nebo systém
Na závěr se pojďme ještě podívat na to, jaké nastavení se kam vlastně ukládá. Nastavení, které provedeme v záložkách External FX, External Instruments...

101-110 (806) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.