přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
7.2.2017 Zdravím všechny. Pro dnešní díl inspirací jsem vybral velmi časté téma, a tím jsou obraty kvintakordů. Aby to však nebylo tak fádní a úplně jednoduché, procvičíme si a ukážeme si jejich použití na jazzových standardech, kde se setkáváme spíše se septakordy.
23.1.2017 Po několikaměsíční odbočce a jakémsi miniseriálu (o směrování signálu) uvnitř našeho seriálu o DAW, se vrátíme zpět na hlavní cestu. Dnešní díl bude zaměřen spíše na teorii než na nějaké skutečně praktické použití.
19.1.2017 Hi, readers! Last month we took a very in depth look at many different kinds of keyboard stands. This month, I want to investigate another indispensable part of the onstage keyboard setup, amplification.
17.1.2017 Jak už bylo minule řečeno, dnes se podíváme na funkčně o něco složitější a celkově sofistikovanější zařízení určená k frekvenčnímu rozdělení zvukového spektra - speaker management systémy.
13.1.2017 Hola guitarristas, dneska se podíváme pro inspiraci na jedno z nejčastějších využití tzv. zmenšených akordů, nebo chcete-li anglicky, diminished chords.
7.1.2017 I want to talk about something really practical this month, keyboard stands. Whether you are playing small gigs in music clubs or Huge ones in arenas, you will need a reliable support for your axe.
31.12.2016 Takže jsme se konečně po několika dílech odpoutali od opravdu „výživného“ tématu, jako je mixážní pult. Dalo by se o něm povídat a nejrůznějším způsobem polemizovat ještě asi hodně dlouho a možná by nám na to samotný tento seriál ani nestačil.
22.12.2016 Je na čase ukončit tuto skoro roční „malou odbočku“ (která ovšem s hlavním tématem seriálu velmi úzce souvisí). Pojďme se na závěr ještě podívat na pár opravdu specifických věcí.
13.12.2016 This month I want to talk a little bit about warming your body up for a performance. I personally think of music as a physical process not a mental one.
30.11.2016 Dnes si téma mixážního pultu tak nějak dokončíme, tedy coby článku signálového řetězce, jak už bylo zmíněno v předminulém dílu, nadále se s ním samozřejmě budeme setkávat v tématech týkajících se nastavení jednotlivých nástrojů a vokálů.

101-110 (810) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.