přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
11.03. Welcome, readers, to part two of our in depth look at analog synthesis. Last month, we cracked the surface with an introduction to early synthesizers and the different types of waveforms.
08.03. Dnes si tak nějak shrneme téma koncových stupňů, přičemž se taky ještě podíváme na zařízení funkčně nějakým způsobem přesahující takovýto běžný zesilovač. Mám na mysli modely kombinující klasickou zesilovací úlohu s dalšími nadstandardními funkcemi.
04.03. V minulém dílu jsme si vysvětlili, co je to automatizace a k čemu se používá. Dnes se podíváme na různé specifické režimy záznamu automatizace a k čemu se hodí.
24.02. Zdravím všechny kytaristy. Na téma dnešního dílu mne přivedl jeden student, který mi nedávno sdělil výborný postřeh. „Slyším v hlavě při improvizaci nějaké tóny, ale než je najdu na kytaře a zjistím, co jsou zač, je často akord nebo sólo pryč.“
17.02. Welcome readers! This month, we will begin a three part mini series on analog synthesis. Analog synthesizers like the Minimoog, Arp 2600, and Prophet 5 revolutionized the music of the 1970’s as well as being widely used in all genres of music today.
15.02. Automatizace je obecně proces, kdy v průběhu přehrávání projektu chceme automaticky měnit nějaký (jakýkoliv) parametr mixu nebo plug-in efektu. Jedním z nejčastějších případů bývá automatizace hlasitosti.
12.02. Po minulém polemizování nad aktivními a pasivními systémy zde máme další kapitolu, kterou, nacházejíce se v aktuálním - příslušném - bodě signálového řetězce, věnujeme koncovým (výkonovým) zesilovačům.
07.02. Zdravím všechny. Pro dnešní díl inspirací jsem vybral velmi časté téma, a tím jsou obraty kvintakordů. Aby to však nebylo tak fádní a úplně jednoduché, procvičíme si a ukážeme si jejich použití na jazzových standardech, kde se setkáváme spíše se septakordy.
23.01. Po několikaměsíční odbočce a jakémsi miniseriálu (o směrování signálu) uvnitř našeho seriálu o DAW, se vrátíme zpět na hlavní cestu. Dnešní díl bude zaměřen spíše na teorii než na nějaké skutečně praktické použití.
19.01. Hi, readers! Last month we took a very in depth look at many different kinds of keyboard stands. This month, I want to investigate another indispensable part of the onstage keyboard setup, amplification.

31-40 (747) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.