přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
workshopy
18.05. Hola, minule jsme si ukázali jednu z možností použití tzv. devítek v bluesovém doprovodu. Dneska bych u tohoto tématu s dovolením ještě zůstal. Podíváme se na další možnosti, jak si jednoduše a efektivně zase o něco více obarvit doprovod tak, aby nám zněl zase o něco zajímavěji, a můžeme říci, že i stylověji.
03.05. Stejně jako v minulých dílech týkajících se velkého bubnu, kdy jsme zmínili několik běžných typů mikrofonů, si i teď některé častěji používané modely, kterými bývá ozvučen a snímán malý buben, připomeneme.
30.04. Greetings, readers! I wanted to talk about looping this month as it pertains to live performance situations. As modern keyboardists, I think it’s very important to bring a lot of sonic options to the table. This is why I like to have a few tricks up my sleeve.
20.04. V dnešním díle nás čeká pokračování týkající se tématu zvučení velkého (basového) bubnu - „kopáku“. Jen chci na úvod ještě drobně zareagovat na pár připomínek, které se ke mně dostaly. Vztahovaly se ke mnou uváděným typům mikrofonů pro ozvučení basového bubnu.
17.04. Hi readers. Welcome back! This month I wanted to speak about alternate controllers and control surfaces. These days there are so many options for keyboardists looking to augment their sound and add a little expression to their rigs.
12.04. Jak už je zřejmé z minulých dílů tohoto seriálu, ve kterých jsme se věnovali automatizaci, právě automatizace je velmi individuální úkol. Jedná se vlastně o určité umělecké vyjádření. Někteří pro zápis automatizace preferují hardware, protože je to pro ně rychlejší, jiní proto, že mají „analogovější“, reálnější pocit.
11.04. Hola, v dnešním díle se necháme inspirovat převážně bluesovými nebo jazzovými kytaristy. Ukážeme si, jak jednoduše, ale zato velmi efektně zase trochu obohatit náš akordový slovník, a malinko tak zpestřit naši doprovodnou hru.
06.04. Hi, Everyone! Welcome to our last installment of our three part in depth look at analog synthesis. In part one we spoke a little bit about classic analog synths and I explained the different types of waveforms. In part 2, last month, we discussed all the different types of filters.
05.04. V dnešním dílu se plánovaně a již z minula avízovaně vrátíme na začátek naší zvukařské pouti - a sice k aparatuře jako celku a jako takové. Uděláme si takové malé shrnutí a zamyslíme se nad tématem obšírně a globálně a tak nějak si tím uzavřeme jednu část věnovanou signálovému toku,...
17.03. Hola všichni. V dnešním díle Kytarových inspirací se necháme lehce inspirovat latinskoamerickou hudbou, jejíž prvky se velmi často objevují v mnoha dalších žánrech, od jazzu přes rockovou hudbu až po pop.

21-30 (747) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.