muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraWeird experiment!? II

20.9.2011 | Autoři: Marek Haruštiak, Miloš Meier | sekce: pro muzikanty video
Vítáme vás u dalšího dílu našeho miniseriálu o souhře baskytary a bubnů. Opět se budeme věnovat kopáku (velkého bubnu) a jeho důležité roli při konstrukci rockových a metalových basových linek. Skladba začíná slapovou figurou v punkovém duchu. Ve druhé části skladby baskytara do noty kopíruje velký buben. V takovém stylu je většina tvrdých a rychlých kytarových riffů. Abyste udrželi tempo, je potřeba cvičit různé druhy doprovodů, které se hrajou na velký buben. Ve třetí části je menší sólo na bubny a následuje basový předěl s návazným „husto“ riffem, na kterém skladba končí. Můžete si tak vyzkoušet v krátkém časovém úseku různé rockové styly hraní a to vše ve svižném tempu. Přejeme mnoho zdaru a zábavy při cvičení.

VIDEO: Weird experiment!? II

autor: Marek Haruštiak a Miloš Meier

Psáno pro: časopis Muzikus 2011/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-video/Weird-experiment-II-Marek-Bero-Harustiak-baskytara-a-Milos-Meier-bici~20~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.