muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíLéo Margarit

25.11.2011 | Autor: Zlatina Jeřábková | sekce: pro muzikanty video
19. října v bratislavském Majestic Music Clubu a 20. října v pražském klubu Retro Music Hall po roce opět vystoupila švédská progresivní rock/metalová skupina Pain of Salvation.
Vloni v říjnu v pražském byl bubeník Léo Margarit jedním z členů kapely, které jsme odchytli během zvukové zkoušky ve Futuru a požádali jej, aby představil svou bicí soupravu, pedály, paličky atd. a samozřejmě aby také něco málo povyprávěl o své cestě k vysněné hudební metě.
Léo má pestrou hudební minulost. Než se odstěhoval v roce 2007 do Švédska, aby zasedl na bicí stoličku ve své oblíbené kapele POS, byl totiž členem francouzských technických schizo deathmetalistů Zubrowska. Aby krajností v biografii třicetiletého muzikanta nebylo málo, nutno dodat, že byl vychován profesionálním jazzovým kytaristou. Otec Léa v jeho hudebních zájmech maximálně podporoval. Umožnil mu v brzkém věku začít hrát na bicí. Následovaly místní hudební škola na jihu Francie, studium na konzervatoři v Montpellieru i působení v Montpellierském národním symfonickém orchestru.

VIDEO: Léo Margarit

autor: Zlatina Jeřábková

Psáno pro: časopis Muzikus 2011/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-video/Leo-Margarit~28~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
související
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.