muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraRockové kurzy – workshop

4.6.2011 | Autor: Jan Militký | sekce: pro muzikanty video
V tomto pilotním dílu připravovaného seriálu workshopů najdete zkrácenou verzi mé skladby To má být vše?, vydané na CD Sběrné suroviny v následujícím obsazení: Daniel Forró – klávesy, Richard Scheufler – basa, Lukáš Doksanský – bicí, Bharata Rajnošek – sax a Jan Militký – kytara. Na tomto příkladu se spolu pokusíme zorientovat se ve výběru tónového materiálu pro beglajt i sólo a dám vám pár tipů, za jaký konec to celé vzít. Podobně to budeme dělat v dalších dílech i s riffy z některých známých a kultovních kousků zvučných jmen (kromě mých věcí).
Tento pilotní díl berte spíše jako takovou symbolickou pozvánku nejen k pokračování kytarového workshopu, který odstartuje v některém z příštích čísel, ale také na Rockové kurzy a Letní uměleckou dílnu (XV. ročníku je 15.–24.7. 2011), kde se podobnými tématy zabýváme prakticky u všech nástrojů pro moderní muziku.

VIDEO: Rockové kurzy - workshop

autor: Jan Militký

Psáno pro: časopis Muzikus 2011/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-video/Kytarovy-workshop~04~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.