muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíJaska Raatikainen (Children of Bodom)

5.5.2011 | Autor: Zlatina Jeřábková | sekce: pro muzikanty video
Už jako dítě školou povinné hrál v big bandu na lesní roh. V době, kdy dělal své první krůčky jako bubeník (ve svých dvanácti letech), snil však o působení v jiné – metalové – kapele. Ve škole se zrovna začal kamarádit s budoucím frontmanem Children of Bodom Aleximem Laihoem. Seznámil se i s dalšími kluky, kteří se měli záhy stát členy jeho vysněné skupiny. Duchovní iniciátor jedné z nejpopulárnějších metalových formací posledního desetiletí viděl svůj projekt poprvé stát na nohou v roce 1993, ve svých čtrnácti letech.

VIDEO: Jaska Raatikainen (Children of Bodom)

autor: Zlatina Jeřábková


Úspěch Children of Bodom mu nestoupl do hlavy, nevyvolal v něm chorobu hvězdných manýr. Jaska se naopak po všechna léta snaží zůstávat co nejvíce v pozadí a nepoutat na sebe pozornost. Dokonce i rozhovory poskytuje médiím jen výjimečně. S pomocí Pearl, jejichž firemním hráčem tento bubeník je, se nakonec podařilo přesvědčit Jasku promluvit dokonce na kameru – samozřejmě, stalo se to, během našeho pobytu v tourbusu Children of Bodom, v den jejich loňského vystoupení na festivalu Brutal Assault.

Psáno pro: časopis Muzikus 2011/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-video/Jaska-Raatikainen-Children-of-Bodom~05~srpen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.