muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraDevin Townsend

4.6.2011 | Autor: Zlatina Jeřábková | sekce: pro muzikanty video
Jedna z nejzábavnějších postav na současné metalové scéně nepřestává zkoumat nová hudební teritoria a vyvažovat své nálady kontrastními projekty. Jestliže se pro Devina Townsenda protipóly v minulosti naplňovaly prácí s agresí v rámci kapely Strapping Young Lad a s éteričtějšími emocemi na deskách Devin Townsend Bandu, v současnosti se protiklady (a to ve všemožných smyslech a rovinách) setkávají a doplňují v rámci jediného projektu – Devin Townsend Project.

VIDEO: Devin Townsend

autor: Zlatina Jeřábková


Poté, co jsme probrali otázky spojené s jeho hudebními experimenty – především na základě současně vycházejících desek Ghost a Deconstruction (viz titulní rozhovor), dospěli jsme ve svém povídání také k Devinovým oblíbeným efektům, signované sedmistrunné kytaře od Peavey, vybavení jeho domácího studia a podobným tématům. Muzikant s námi mluvil v březnu v pražském klubu Roxy – na kameru. V rukou samozřejmě třímal svou novou kytaru, vyrobenou speciálně pro album Deconstruction.

Psáno pro: časopis Muzikus 2011/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-video/Devin-Townsend~04~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.