přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíZildjian K Sweet - činely ze slitiny B20

28.08. | Autor: Matěj Kubíček | sekce: pro muzikanty - testy
Ve světě činelů snad není větší legenda než Káčka od Zildjianu. Řada navržená ve spolupráci s Tonym Williamsem a Elvinem Jonesem je na trhu již od roku 1975 a za dobu její existence na ni hrál nespočet světových bubeníků rozličných stylů a mnohonásobek poloprofesionálů a amatérů. Nyní Zildjian rozšiřuje záběr této modelové řady i do klidnějších, jazzovějších krajin.

Zildjian K Sweet - činely ze slitiny B20Historie řady K Sweet začíná u činelů ride. Mezi nejpopulárnější modely Zildjianu dlouhá léta patřily ride A Sweet, které v sobě velmi vyváženě snoubily čistotu a průraznost ataku a ideální míru propojujícího sustainu. Výsledkem byly univerzální činely, jejichž jedinou nevýhodou pro uši některých hráčů bylo poměrně vysoké ladění, a tedy pro některé aplikace poněkud tenký, nepřesvědčivý zvuk. Zildjian proto vyslyšel dlouholeté

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Zildjian-K-Sweet-cinely-ze-slitiny-B20~28~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.