přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyYamaha Genos - nejvyšší model keyboardové řady firmy

26.07. | Autor: Pavel Černý | sekce: pro muzikanty - testy
Nový produkt špičkového keyboardu představila firma Yamaha koncem minulého roku. Model s názvem Genos tak nahradil úspěšnou řadu Tyros, která se v pěti verzích vyráběla od roku 2002. Nový název je logickým krokem vzhledem k tomu, jaký technologický a designový posun nástroj přináší. Zároveň byla výrazným způsobem akcentována uživatelská základna Tyrosu a v novém nástroji jsou zohledněna její přání.

Yamaha Genos - nejvyšší model keyboardové řady firmyPoprvé tak ve svém špičkovém keyboardu Yamaha použila dotykový displej, mikrofonní vstup s fantomovým napájením, tahové a otočné kontroléry známé ze syntezátorů a spoustu dalších novinek. Tento nástroj se tak svým vybavením může řadit i do kategorie digitálních workstationů, i když jeho největší síla je stále v excelentních doprovodných stylech a tvůrčí práci s nimi.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Yamaha-Genos-nejvyssi-model-keyboardove-rady-firmy~26~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.