přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraXotic Effects: AC/RC-OZ (Oz Noy Limited Edition) - kombinace zkreslení efektů Xotic Effects AC Booster a RC Booster v jednom pedálu

27.02. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

Xotic Effects AC/RC-OZ - kombinace zkreslení efektů Xotic Effects AC Booster a RC Booster v jednom pedálu


Kdo se orientuje ve vodách fusion/funk/twisted blues kytary, ví, že Oz Noy je jen jeden. Takže very limited edition. Nicméně, V Xotic Effect vyrobili 1500 krabiček, které nesou jeho jméno. A dlužno říci, že za své peníze dostanete velmi verzatilní efekt ušlechtilé myšlenky a zvuku. Celkem sedí k podpisu Oze Noye (v moc hezkém balení dostanete i jeho fialové trsátko).

Xotic Effects a jejich efekty boost/overdrive řady RC a AC jsou prostě pojem. Koneckonců, letos jsem pro Muzikus testoval jinou limitovanou edici - Scott Henderson. I když by se ze zaměření mohlo zdát, že jde o efekty pro exotickou fusion hudbu, není tomu tak. AC a RC se vejdou stejně hezky do blues, jazzu, popu a rocku. Jediné, co nečekejte, je motorová pila, na to jsou jiné nástroje.
Filosofií je tento efekt velmi jednoduchý a nabízí tři možnosti: První je RC (modré světlo), druhou je AC (červené) a třetí je RC do AC (modří už vědí). Vcelku jednoduše tak pokryjete škálu od jemného nakopnutí aparátu přes crunch po lead. Potud jednoduché.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Xotic-Effects-ACRCOZ-kombinace-zkresleni-efektu-Xotic-Effects-AC-Booster-a-RC-Booster-v-jednom-pedalu~27~unor~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.