muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukXVive U4 In-Ear Minitor Wireless Systém - systém pro bezdrátový přenos odposlechového signálu

22.04. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

XVive U4 In-Ear Minitor Wireless Systém - systém pro bezdrátový přenos odposlechového signálu


Sympaticky malé rozměry, pohledný design, bezdrátové spojení. Cesta k odposlechům nemusí být - jak se zdá - jenom přes otlučený monitor a změť kabelů motajících se pod nohama.

S čím máme tu čest
Na krabičce je sice v názvu uvedeno In-Ear Monitor, ale jde o lehce zavádějící popis. Testovaný set slouží pro bezdrátový přenos odposlechů. V balení dostaneme vysílač a přijímač.
Použití je jednoduše jednoduché. Vysílač zastrčíme do XLR (třeba do mixu), zapneme ho a tlačítkem pro volbu kanálu nastavíme kanál, na kterém budeme vysílat. Následně zapneme přijímač a stejně jako na vysílači nastavíme kanál, ovšem zde logicky pro příjem. Hlasitost dle potřeby štelujeme otočným kolečkem. Připevníme si jej za kalhoty (za sukni), loupneme do něj sluchátka, a šup hrát.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/XVive-U4-InEar-Minitor-Wireless-System-system-pro-bezdratovy-prenos-odposlechoveho-signalu~22~duben~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.