přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraWarwick RB Vampyre Dark Lord 4 - Na temné straně síly

13.03. | Autor: Martin Filip | sekce: pro muzikanty - testy
Mnoho dní ležel uzavřený ve své rakvi v ložnici pod postelí, zatímco jsem budoval hodnoty posunující společnost kupředu a vytvářel teplo domova. Ale na konci každého dne, když jsem odkládal batikované tričko a chystal se k Otčenáši, jako bych slyšel hluboký hlas: Odsuň víko! Člověk je slabý tvor, tváří v tvář pokušení selhává... A tak jedné noci, úderem dvanácté, vstoupil do mého života Dark Lord a převedl mne na temnou stranu síly.

Warwick RB Vampyre Dark Lord 4 - baskytara s tzv. extra dlouhou menzurou


Ne, tuhle basu si do křesťanské kapely nepořídíte. Ve Warwicku ji pojmenovali Vampyre - říkají tak onomu upírskému tvaru těla - a název doplnili temnotemným přízviskem Dark Lord. Je zbytečné říkat, pro jaké hudební styly byl tento nástroj stvořen. Na svět přišel v daleké Číně, je to tedy basa z dostupnější cenové kategorie německého výrobce (ale ani tak žádná láce) označované jako Rock Bass (RB).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Warwick-RB-Vampyre-Dark-Lord-4-baskytara-s-tzv-extra-dlouhou-menzurou~13~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.