přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraWarwick Artist Line Robert Trujillo - velmi kvalitně zpracovaná a originálně pojatá baskytara - Jak se hraje Jožin z bažin

20.08. | Autor: Martin Filip | sekce: pro muzikanty - testy
Počátkem dubna se v O2 Areně spojily dva fenomény, které formovaly duši nejednoho českého chlapce a nezřídka kdy i dívek - Metallica a Jožin z bažin. Bylo mi velkou ctí, že sotva týden na to ke mně doputoval takřka posvátný předmět toto spojení symbolizující: baskytara Warwick Robert Trujillo Artist Line.

Warwick Artist Line Robert Trujillo - velmi kvalitně zpracovaná a originálně pojatá baskytaraRobert Trujillo není z těch umělců, kteří si nechají vyrobit signature model nástroje od nějaké firmy jen proto, že takovou nabídku dostali. Trujillo na basy od Warwicku skutečně hraje. Ne tedy přesně na takovouto právě testovanou, kterou německá firma vyrábí v edici Rock Bass v Číně. Robertovu basu od Warwicku lze pořídit i ve skutečně mnoha originálně pojatých verzích v řadě Custom Shop - Master Build. Pak to ovšem bude nástroj v ceně sedmi tisíc eur.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Warwick-Artist-Line-Robert-Trujillo-velmi-kvalitne-zpracovana-a-originalne-pojata-baskytara~20~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.