přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukWarm Audio WA-251 a WA-84 - velkomembránový a malomemránový mikrofon

02.11. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

Warm Audio WA-251 a WA-84 - velkomembránový a malomemránový mikrofon


Jak tak sleduji česká studia, značku Warm Audio netřeba představovat a stejně tak je známý i její obchodní strategie - za méně peněz dodat produkt, který kopíruje známé vintage zařízení. V tomto případě Telefunken ELA M 251E. Protože ten ve slevě stojí 270 tisíc, neporovnám bohužel více než desetkrát levnější WA-251 s originálem. Zkoušel jsem jej ve svém domácím studiu a porovnal s ostatními, které vlastním. To nakonec je asi bližší údělu nás běžných smrtelníků.

Jde tedy o lampový velkmembránový mikrofon. Dostanete jej v dřevěném pouzdru, s pavoukem a napájením. Mikrofon nabízí tři směrové charakteristiky, poetickou řečí kouli, ledvinu a osmu. Mezi charakteristikami nejde plynule přecházet (což mě nijak neomezilo).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Warm-Audio-WA251-a-WA84-velkomembranovy-a-malomemranovy-mikrofon~02~kveten~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.