muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukVox Cambridge50 - lehké, ale výkonné modelingové kombo

27.04. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Vox Cambridge50 - lehké, ale výkonné modelingové kombo


Padesátiwattový Vox Cambridge do „cheap modeling amp battle“ s ostatními modelingy přichází sebevědomě a se dvěma trumfy - dvanáctipalcovým reproduktorem Celestion, a hlavně s technologií Nutube v preampové sekci zesilovače.

Zevrubně jsem o Nutube psal v někdejším testu o Ibanezově bílém Tubescreameru NTS. Technologie „elektronky v tišťáku“, která byla vyvinuta pro firmu Korg, nabízí overdrive s lepší dynamikou, větší citlivostí a v neposlední řadě naturálnější pocit elektronkové komprese. Kombíčko je také slušně vybavené: Nabízí jedenáct modelů zesilovačů a efektovou jednotku snad se všemi základními modulačními i dozvukovými efekty. Za důležitý pro dobrý zvuk budeme považovat ovladač „výkonnové brzdy“ a, hlavně asi pro současnou generaci podstatná, možnost USB propojení s počítačem nebo třeba tabletem.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Vox-Cambridge50-lehke-ale-vykonne-modelingove-kombo~27~duben~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.