muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukVictory Amplification V4 The Duchess - aparát, který si můžete vzít kamkoliv

07.06. | Autor: Roman Helcl | sekce: pro muzikanty - testy

Victory Amplification V4 The Duchess - aparát, který si můžete vzít kamkoliv


Představte si aparát s celolampovým předzesilovačem, který je tak malý a lehký, že se vám vleze do pedalboardu. Kromě reverbu, tremola, efektové smyčky a napájení pro další efekty, má navíc výkon 180 wattů, takže neexistuje pódium, které by nezvládl. Že vám to přijde mimo realitu? Přesně tohle je novinka od britské společnosti Victory. Jejich V4 The Duchess Guitar Amp staví i přes minimální rozměry a váhu na klasickém lampovém základě. Proto ve svých střevech nemá žádné počítače ani digitální modeling.

Když v roce 2015 přišla na trh butiková americká firma Milkman s modelem The Amp, vznikla nová platforma nazvaná pedálový zesilovač. Tento termín sjednotil malé lehké aparáty, které se vejdou i do pedalbardu, můžete s nimi jednoduše cestovat nebo nahrávat, a přitom nejde o digitální simulace. Novinka V4 The Duchess jde v tomto trendu ještě dál.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Victory-Amplification-V4-The-Duchess-aparat-ktery-si-muzete-vzit-kamkoliv~07~cerven~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.