přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukVanguard Audio Labs V13 - velkomembránový kondenzátorový lampový mikrofon

02.03. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

Vanguard Audio Labs V13 - velkomembránový kondenzátorový lampový mikrofon


Nový hráč na trhu

Na trhu lze již několik let pozorovat skupinu firem, která se snaží za dostupné, ale zas ne úplně levné, ceny nabídnout svou verzi vintage vybavení. V oblasti mikrofonů je jich v ČR hned několik, a proto bylo zajímavé vyzkoušet novinku další takové firmy.

Vanguard Audio Labs si zakládá na spolupráci s lidmi z hudebního průmyslu a zároveň se netají tím, že je orientována na cenově dostupné produkty. V současnosti nabízí „kompletní“ mikrofonní řadu. Dle prezentace se dá říci, že právě lampový V13 je jejich vlajkovou lodí. Najdete ale i s tranzistory FET, najdete klasickou tužku, ale i komplikovanější stereomikrofon. Cenově se drží lehce pod Warm Audiem nebo Mojavem, což jsou značky, jejichž výrobky se mi vybavily jako měřítko.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Vanguard-Audio-Labs-V13-velkomembranovy-kondenzatorovy-lampovy-mikrofon~02~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.