přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukUniversal Audio OX - load box a speaker emulátor pro lampové aparáty

29.06. | Autor: Marek Ciml | sekce: pro muzikanty - testy

Universal Audio OX - load box a speaker emulátor pro lampové aparáty


OX je moderní load box od velice známé a vyhlášené firmy Universal Audio. Ta se zabývá výrobou a vývojem jak hardwarových záznamových a studiových zařízení, tak vývojem softwarových plug-inů. Podle mého názoru, vše co Universal Audio vyrábí, je na špičkové světové úrovni. Sám jsem hrdým majitelem zvukové karty Universal Audio Apollo 8. Špičková úroveň se nevyhnula ani zařízení OX.

Vyzkoušel jsem již několik tzv. výkonových brzd, od firmy Marshall až po ty od firmy Radial, a OX od Universal Audia je pro mě jednoznačně nejvybavenější a zvukově nejlepší.

Jak se tedy vůbec OX zapojuje
Je to celkem jednoduché. Výkonovým kabelem se jde ze zesilovače do OX a z OX do reproboxu. OX funguje i jako zátěž. Na zadním panelu je důležité zvolit impedanci, která se dá nastavit na 4, 8 a 16 Ω a musí se shodovat s nastavením impedance na zesilovači. K OX se může připojit zesilovač s maximálním výkonem až 150 W.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Universal-Audio-OX-load-box-a-speaker-emulator-pro-lampove-aparaty~29~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.