muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukUniversal Audio Astra Modulation Machine a Starlight Echo Station - modulace a echo

7.12. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

Universal Audio Astra Modulation Machine a Starlight Echo Station - modulace a echo


Krabičky ctí kořeny produktů firmy Universal Audio. Mají analogové ovládání a digitální vnitřek. V sobě skrývají zvuky známých mašinek z let minulých.

Popis
Efekty patří do nové rodiny podlahových efektů od Universal Audia. Tom Zvardoň se věnoval testování reverbu. My se podíváme na zbylé dva: na modulaci a delay.
Těla krabiček jsou poměrně veliká. Krabičky jsou zabalené velmi luxusně, nezadají si s balením drahých parfémů či šperků pro dámy. Napájení je klasickým 9V adaptérem, jenž není součástí balení. Celkové provedení je krásné, jsou elegantní a přitom bytelné.
Zespoda leží nenápadné gumové nožičky. Všechny konektory jsou umístěné vzadu, včetně párovacího tlačítka. Jsou kompletně stereo.
Není zde vypínač, zapínáme je se zasutím adaptéru se standardní polaritou Boss. Krabičky po zapnutí nabíhají 15 sekund, což může působit problém naživo při nenadálém výpadku proudu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Universal-Audio-Astra-Modulation-Machine-a-Starlight-Echo-Station-modulace-a-echo~07~prosinec~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.