muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTwo Notes Torpedo C.A.B. M - loadbox a simulace reprobeden

10.04. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

Two Notes Torpedo C.A.B. M - loadbox a simulace reprobeden


Francouzská firma Two Notes si řekla, že ulehčí život kytaristům. Metaforicky i skutečně. Pracují na tom, jak eliminovat tu hlasitou a těžkou část kytaristova života - a vlastně i jeho okolí. Ve stále rostoucí řadě produktů se zaměřují na loadboxy (výborný Captor, který si na sebe u mě vydělal, protože prostě můžu točit v noci) a simulace reprobeden. A sem patří právě Torpedo C.A.B. M.

Není dnes zdaleka jediný, to je pravda. Ale řekl bych, že pořád patří ke špičce, pro mě osobně špičkou vlastně je. A to ze tří důvodů. Je jednoduchý a ovladatelný přes počítač. Ano, existují ještě jednodušší řešení, ale ta zas nemají třeba možnost importovat vlastní simulaci pomocí impulzní odezvy a jsou vlastně hlavně pro živé hraní.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Two-Notes-Torpedo-CAB-M-loadbox-a-simulace-reprobeden~10~duben~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.