muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTwo Notes Audio Engineering Torpedo Captor X - reaktivní load box s interní digitální simulací reproboxu

17.09. | Autor: Pavel Marcel | sekce: pro muzikanty - testy

Two Notes Audio Engineering Torpedo Captor X - reaktivní load box s interní digitální simulací reproboxu


Zvědavost... Platím za staromilce a zpátečníka, takže do dneška na kytaru nepoužívám žádné modelingy aparátů. Odmítám se zabývat čímkoli, co nemá lampy, neřve to a neváží to alespoň třicet kilo.

Kolegy, co jezdí s Fractalem nebo Kemperem, upřímně nechápu, kytarové plug-iny jsem zavrhl hned na začátku, prostě „dycky analog“ kluk. Když použiju analogii s auty, kterou určitě každý kytarista čtyřicátník plus zná, tak Marshall je pro mě jako Jaguar a Peavey jako Corvette. Cokoli tranzistorového nebo digitálního bylo pro mě vždy něco jako elektrický skútr, na kterým sice může bejt sranda jezdit, ale stejně jako s tlustou holkou, prostě nechcete, aby vás u toho viděli kamarádi.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Two-Notes-Audio-Engineering-Torpedo-Captor-X-reaktivni-load-box-s-interni-digitalni-simulaci-reproboxu~17~zari~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.